en
pl
home

ct.gif

Restauracja CONCORDIA TASTE
ul. Zwierzyniecka 3
tel. 61 667 44 19
www.concordiataste.pl

cycek_tylkodla_komp.jpg Lampka wina do zamówionego posiłku (prosimy o wczesniejszą rezerwację telefoniczną)


Restauracja w centrum kreatywności, designu i biznesu Concordia Design w Poznaniu.

dsc_2264_po_kompresji.JPG


Niezwykłe miejsce, w którym doskonała kuchnia jest tak samo istotna, jak niepowtarzalna atmosfera postindustrialnego budynku, przemyślany wystrój i detale.Restauracja Concordia Taste funkcjonuje zarówno jako miejsce otwarte dla każdego, kto chce dobrze zjeść, jak i organizator konferencji, zamkniętych przyjęć, targów, bankietów i imprez branżowych. Kucharze są w stanie przygotować menu nawet dla 600 osób, bo właśnie tyle zmieści się w przestronnych wnętrzach Concordii! Zdarzało im się zresztą obsługiwać nawet większe imprezy – dwa lata z rzędu restauracja była partnerem festiwalu Teatralnego Malta oraz Festiwalu Transatlantyk.

dsc_5652_po_kompresji.JPG

Podstawą restauracyjnego menu są sezonowe, lokalne składniki, a podstawą filozofii działania hasło „Jedz, jak lubisz!”. Szef kuchni – Tomasz Olewski, serwuje dania, które na pewno wyróżniają się na tle oferty innych restauracji, ale przede wszystkim dba o to, aby nikt nie czuł się onieśmielony tym, co dostaje na talerzu. Oprócz menu głównego w restauracji serwowane są również tygodniowe, tematyczne lunche oraz kolacje degustacyjne. Sezonowo zmienia się również wystrój, który zawsze nawiązuje do aktualnego motywu przewodniego.

dsc_5675-1_po_kompresji.jpg


Restauracja Concordia Taste jest częścią Concordia Design –
centrum kreatywności, designu i biznesu, które działa w Poznaniu już od trzech lat. Concordia Design jest platformą wymiany różnych środowisk związanych z projektowaniem, a w swojej ofercie ma działania skierowane zarówno do firm i instytucji (konsulting i warsztaty biznesowe), jak i do dorosłych i dzieci (warsztaty, spotkania, wykłady, koncerty, wystawy). W odrestaurowanym budynku działa również drukarnia i inkubator firm z sektora kreatywnego.


dsc_5608-1_po_kompresji.jpg