en
pl
home

muga_logo_biale_jpg.jpg

Restauracja MUGA
ul. Krysiewicza 5 
tel. 61 855 10 35
www.restauracjamuga.pl

cycek_tylkodla_komp.jpg


Rabat  10% *


*Prosimy o wcześniejszą rezerwację stolika.Położona w bezpośredniej okolicy Poznańskiego Starego Rynku Restauracja Muga jest idealnym miejscem spotkań osób ceniących sobie dopracowaną w każdym elemencie kuchnię i znakomite wina.

img_2139_l.jpg

Naszym Gościom proponujemy podróż kulinarną, której przewodnikami jest doskonały smak oraz nasze wieloletnie doświadczenie, staramy się idealnie trafić w każde gusta, dbając o każdy szczegół – począwszy od estetyki podania, skończywszy na wyjątkowej atmosferze, która zdecydowanie wyróżnia Mugę na tle innych restauracji.

img_0020_l.jpg img_0035_l.jpg
img_0123_l.jpg


Obok restauracji funkcjonuje profesjonalny sklep z winami CASA de VINOS

Z asortymentem ponad 250 pozycji win w CASA DE VINOS czekają na Państwa najlepsze wina świata. Od najpopularniejszych regionów do najnowszych odkryć, sporą część stanowią wina najbardziej uznanych i najciekawszych marek, a kilku z nich nie uda się Państwu kupić w żadnym innym sklepie.

img_0154_l.jpg

Długoletnie doświadczenie sommelierów pozwoli zaspokoić ciekawość i smak niejednego konesera. Doradzą jakie dobrać wina do konkretnej potrawy lub na specjalną okazję - z dostawą pod wskazany adres.

img_0160_l.jpg

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, firm oraz restauracji. Oprócz szerokiej gamy win oferujemy zestawy upominkowe, włoskie specjały, akcesoria do win.
Zapraszamy: Łukasz Małachowski - Sommelier, tel. +48 501 264 777 (g.10-20)