en
pl
home

logo_pekin_cmyk_komp.jpg
Restauracja Chińska PEKIN
ul. 23 Lutego 33
tel. 61 852 63 70
www.pekin.pl

cycek_tylkodla_komp.jpg 0,5 litrowa karafka wina domu gratis, przy zamówieniu powyżej 80 PLN


Restauracja która zabierze Państwa w kulinarną podróż do Chin. Oferuje niesamowity wybór oraz bogactwo smaków i idealnie dobranych kompozycji aromatycznych przypraw. Jest to rodzinna restauracja, która powstała z miłości do gotowania i sprawiania radości innym serwując im przepyszne jedzenie. Jest ono przyrządzane zgodnie z prawdziwą chińską kuchnią i tradycjami, dzięki czemu mogą Państwo zasmakować prawdziwego Orientu, który jest jednak idealnie dopasowany do polskich oczekiwań i gustu.

zdj1_komp.jpg

Pekin cechuje niesamowity wystrój, zaś staranna dbałość o każdy jego detal pozwoli by każdy gość mógł poczuć się jak na egzotycznej wycieczce, co w połączeniu z orientalnymi smakami zapewni niezapomniane doznania.

zdj2_komp.jpg zdj3_komp.jpg

Podstawą serwowanego menu jest oczywiście najwyższa jakość i świeżość potraw, czego osobiście pilnuje właściciel oraz szef kuchni. Wyróżnia je również ogromny wybór dań – zarówno mięsne (drób, wołowina, jagnięcina, cielęcina, kaczka) jak i wegetariańskie, co gwarantuje że nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie coś idealnego dla siebie.

Oprócz menu głównego w restauracji serwowane są także przepyszne desery oraz bogaty wybór win.

zdj5_komp.jpg

zdj4_komp.jpg

Idealne miejsce na romantyczną kolację lub obiad z przyjaciółmi – restauracja oferuje idealnie dobrane zestawy dla 2,4,6,8 a nawet 10 osób w bardzo okazyjnych cenach. Potrawy dobrane są tak, by idealnie do siebie pasowały oraz posmakowały każdemu.